Knauf Knauf
Tagasi

AQUAPANEL® hall vuugipahtel

AQUAPANEL® Joint Filler – grey / Fugenspachtel – grau / hall vuugipahtel

AQUAPANEL® hall vuugipahtel

Tsemendialusel veega segamisvalmis kuivsegu tsementplaatide AQUAPANEL® vuukide täitmiseks ja pinna tasandamiseks käsitsi koos vuugikattelindiga AQUAPANEL® Tape (10 cm). Kulu vuukidele: u 0,7 kg/m².

Üksikasjad

Omadused

• Sise- ja välistöödeks

• Tsemendi baasil segu

• Hea nakkuvusega

• Veeauru läbilaskev

• Sobib kasutamiseks

Kasutusala

Tsementplaatide AQUAPANEL® vuukide täitmiseks ja pinna tasandamiseks käsitsi. Vuugid täidetakse ja vuugipiirkondkaetakse halli vuugipahtliga AQUAPANEL® Joint Filler – grey ning vuugikattelindiga AQUAPANEL® Tape (10 cm).Vuugipahtlina sobib kasutamiseks tsementplaatidest AQUAPANEL® Cement Board Indoor (lagede) ja tsementplaatidest AQUAPANEL® Cement Board Outdoor (seinte ja lagede) pindade vuukimiseks.

Kasutusjuhis

Tsementplaadid AQUAPANEL® peavad olema kuivad, puhtad ja tolmuvabad ning kinnitatud kindlalt aluskonstruktsiooni külge.Segage 20 kg vuugipahtlit AQUAPANEL® umbes 6,8 l külma puhta veega (0,34 l vett 1 kg kuivsegu kohta). Soovitame kasutada segudrelli pöörlemiskiirusega 600 p/min. Töövahendid: krohvihõõruti, kellu. Täitke vuugid ja katke vuugipiirkond seguga, paigaldage vuugikattelint AQUAPANEL® 10 cm, suruge see kelluga pahtlisegu sisse ja tasandage. Laske eelmisel kihil kuivada enne, kui vajadusel uue kihi peale kannate. Katke ka kruvipeade kohad jms. Puhastage töövahendid kohe pärast kasutamist veega.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Aquapanel vuugipahtel tooteleht Tooteleht
PDF
713 KB
Aquapanel vuugipahtel hall Toimivusdeklaratsioon
PDF
161 KB

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Aquapanel hall vuugipahtel 20 kg 00131094 4260021861424