Knauf Knauf
Tagasi

AQUAPANEL® valge vuugi- ja pinnapahtel

AQUAPANEL® Joint Filler & Skim Coating white / Fugen- und Flächenspachtel weiss - valge vuugi- ja pinnapahtel

AQUAPANEL® valge vuugi- ja pinnapahtel

Tsemendi baasil valmistatud veega segamisvalmis kuivsegu seinte ja lagede viimistlemisel tsementplaatide AQUAPANEL® Indoor, laeplaatide AQUAPANEL® SkyLite või välisõhule avatud lagedel plaatide AQUAPANEL® Outdoor pinna tasandamiseks ja armeerimiseks 5 mm paksuse kihina enne dekoratiivkrohvi või värvi pealekandmist sise- ja välistingimustes. Kulu umbes 0,7 kg/m²/mm.

Üksikasjad

Omadused

• Sise- ja välistöödeks

• Tsemendi baasil segu

• Hea nakkuvusega

• Veeauru läbilaskev

• Sobib kasutamiseks nii käsitsi kui mehaaniliselt

Kasutusala

Tsementpahtel tasandamise ja armeerimise otstarbel 5 mm paksuse kihina seinte ja lagede viimistlemisel tsementplaatidele AQUAPANEL® Cement Board Indoor, laeplaatidele AQUAPANEL® Cement Board SkyLite või välisõhule avatud lagede korral tsementplaatidele AQUAPANEL® Cement Board Outdoor enne dekoratiivkrohvi või värvi pealekandmist sise- ja välistingimustes.

Kasutusjuhis

Plaatidest AQUAPANEL® Cement Board pind peab olema kuiv, puhas ja tolmuvaba. Pind kruntida krundiga AQUAPANEL®. Segage 20 kg valget vuugi- ja pinnapahtlit 6,8 l külma puhta veega. Soovitav segudrelli kiirus 600 p/min. Kandke valge vuugi- ja pinnapahtel AQUAPANEL® pinnale ja tasandage ühtlaselt 4 mm paksuse kihina ning kammige läbi 8/8 mm hammaskelluga. Suruge armeerimisvõrk AQUAPANEL® kogu pinnaulatuses segukihi sisse, võrgu liitekohad 10 cm ülekattega ja seejärel tasandage. Katmiseks rullmaterjaliga või värvimiseks sobiva pinna saamiseks pärast kõvenemist veel kord 2–3 mm paksuselt vuugi- ja pinnapahtli AQUAPANEL kihiga. Kui tahkumine on alanud, siluge pind vilt- või poroloonkettaga või krohvihõõruti või kelluga. Puhastage töövahendid kohe pärast kasutamist veega. Temperatuur ei tohi paigaldamise ja kivistumise ajal langeda madalamale kui +5 °C.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Aquapanel vuugi- ja pinnapahtel tooteleht Tooteleht
PDF
628 KB

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Aquapanel valge vuugi- ja pinnapahtel 20 kg 00131095 4260021861431