Knauf Knauf
Tagasi

Conni

Silikoonvaik-dekoratiivkrohv

Conni

Kasutamisvalmis silikoonvaigu baasil struktuurkrohv õhukese kihina pinnale kandmiseks sise- ja välistingimustes. Dekoorse pinnamustri tegemiseks on: Conni R 2 mm ja Conni R 3 mm. Struktuurse pinnamustri tegemiseks on: Conni S 1,5 mm, Conni S 2 mm ja Conni S 3 mm.

Üksikasjad

Omadused

• Veekindel

• Ilmastikukindel

• Vastupidav mikroobsele saastumisele

• Kasutamisvalmis

• Valge, toonitav

• Hea nakkuvus aluspinnaga

Kasutusala

Dekoratiiv-õhekrohv fassaadisoojustuse liitsüsteemide nagu Knauf Termo Plus P või M armeerimispahtliga armeeritud pindade peale, samuti fasaadide betoonpindadele ja lubitsementkrohvide viimistlemiseks - dekoorse või struktuurse pinna tegemiseks.

Kasutusjuhis

Aluspind peab olema kandevõimeline, ühtlane, kuiv, tugev ja puhas (vaba tolmust ja muudest nakkuvust halvendavate ainete, nagu õli või bituumeni, jääkidest). Kruntige fassaadisoojustussüsteemi pind sobiva värvusega krundiga, nt Knauf Putzgrund Fassade. Betoon, tsementkrohv ja lubitsementkrohv kruntige sobiva värvusega krundiga, nt Knauf Putzgrund Fassade või Knauf Putzgrund. Kandke krohv aluspinnale krohvi fraktsiooni paksuse kihina roostevabast terasest kandilise kellu abil. Pinnale kantud krohv tuleb hõõruda 15 minuti jooksul. Sobiva faktuuri saamiseks kasutage plasthõõrutit. Krohvi ei tohi kanda päikesest soojadele seintele. Krohvitud pind ei tohi vähemalt 24 tundi kokku puutuda vihmaga, suure õhuniiskuse ja madala temperatuuri korral vähemalt 3 ööpäeva. Õhutemperatuur töötamise ajal: 5–20 ºC.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
CONNI R, CONNI S Ohutuskaart
PDF
419 KB
Conni S tooteleht Tooteleht
PDF
498 KB
Conni toimivusdeklaratsioon Toimivusdeklaratsioon
PDF
143 KB

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr
Conni S 1,5 mm 25 kg 00068738
Conni S 2,0 mm 25 kg 00068739