Knauf Knauf
Tagasi

Dust Control

Kasutusvalmis vähetolmav pahtel

Dust Control

Kasutamisvalmis kaltsiumkarbonaadist, täiteainetest, lisanditest ja polümeersest sideainest koosnev universaalpahtel sisetingimustes kuivades ruumides kasutamiseks. Lihvimisel eraldub tavalisest vähem lenduvat tolmu. EVS-EN 13963 järgi on kipsplaatide vuugipahtel tüüp 3A.

Üksikasjad

Omadused

• Sisetöödeks

• Kasutusvalmis

• Lihvimisel tekib vähe lenduvat tolmu

• Kerge, kaalub tavalistest umbes 35% vähem

• Erinevate pindade pahteldamiseks

• Kipsplaadivuukide pahteldamiseks armeerimislindiga

• Kipsplaatide vuugipahtlina EVS-EN 13963 järgi tüüp 3A

• Nii käsitsi kui masinpahtelduseks

Kasutusala

Kasutamisvalmis õhu käes kuivav kipsplaatide vuugi- ja pinnapahtel kasutamiseks sisetöödel kuivades ruumides, eriti remonditöödel, kuna lihvimisel eraldub tavalisest vähem lenduvat tolmu. Pinnale kantav käsitsi või pahtlipritsiga korraga kuni 3 mm kihina, kipsplaadivuukide pahteldamiseks koos pabervuugikattelindiga, kipsplaatpindade nurgatugevdusliistude paigalduseks, mineraalsete aluspindade nagu betoon, poorbetoon, krohv pahteldamiseks.

Kasutusjuhis

Kui aluspind on erineva või suure imavusega, on soovitatav kasutada krunti (nt Knauf Tiefengrund). Krunt valida aluspinna imavuse järgi. Enne töö alustamist segage ämber läbi. Lahjendage vähese veega üksnes vajaduse korral või vuukide täitmiseks. Kui kipsplaadil on suuremaid defekte või lohke, kasutage täitmiseks pahtlit Knauf Uniflott. Kasutage ainult puhtaid nõusid ja tööriistu. Pahteldamise ajal peab õhutemperatuur olema vähemalt +10 °C. Ruum ei tohi olla väga niiske. Tagage ruumi õhutus. Pahtel kõvastub kuivades. Kuivamisaeg sõltub õhutemperatuurist, niiskusest ja kihi paksusest.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Dust Control ohutuskaart Ohutuskaart
PDF
280 KB
Dust Control Tooteleht
PDF
609 KB
Knauf Dust Control Toimivusdeklaratsioon
PDF
139 KB

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Knauf Dust Control 11,5 kg 00314844 5414434026140