Knauf Knauf
Tagasi

Feuerfestmörtel

Tulekolde parandus-ladumissegu

Feuerfestmörtel

Ladumissegu šamottkivide ladumiseks plaatide, ahjude ja kaminate rajamisel sise- ja välistingimustes ning kahjustatud šamottkiviseinte parandamiseks. Kantakse pinnale käsitsi.

Üksikasjad

Omadused

• Sise- ja välitöödeks

• Temperatuurikindlus 1000 ºC

• Kergesti töödeldav

• Suur tugevus

• Tule-, külma- ja ilmastikukindel

Kasutusala

Šamott-telliste ladumiseks pliitide, ahjude, kaminate, avatud kaminate, grillkaminate ehitamisel ja kahjustatud kohtade parandamiseks, metall-suitsulõõride läbiviigukohtade tihendamiseks sise- ja välistingimustes.

Kasutusjuhis

Valage kuivsegu segukaussi ja selle peale puhast vett (1 kg jaoks umbes 0,25 l vett) ning segage ühtlaseks massiks (vesi valada kuivsegu peale, mitte vastupidi). Valmistage nii palju ladumissegu, kui jõuate 30 minuti jooksul ära kasutada. Knauf Feuerfestmörtel kantakse pinnale vastavalt kellu, pahtlilabida või muu sobiva tööriistaga. Vuukide laius võib olla kuni 20 mm. Segu saavutab normtugevuse 24 tunni möödudes.

Märkus: ärge kasutage mörti, kui töökoha temperatuur on alla +5 ºC või üle +30 ºC. Vältige kokkupuudet otsese päikesevalguse ja tuuletõmbusega. Tahkuma hakanud segule ei tohi lisada vett ega kuivsegu. Mitte lisada muid aineid ega segusid peale vee. Puhastage töövahendid veega kohe peale kasutamist. Ärritab silmi ja nahka. Jälgige pakendil olevaid ohutusjuhiseid.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Knauf_Feuerfestmörtel.pdf Tooteleht
PDF
405 KB

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Feuerfestmörtel 2 kg 00006307 4006379028894