Knauf Knauf
Tagasi

Finitura

Kasutusvalmis peenpahtel

Finitura

Kasutamisvalmis, dolomiiti, talki, atapulgiitsavi ja polümeere sisaldav valge pahtlimass sisetöödel väga siledate pindade tegemiseks käsitsi või pahtlipritsi abil. EVS-EN 13963 järgi on kipsplaatide vuugipahtel tüüp 3A.

Üksikasjad

Omadused

• Sisetöödeks

• Kasutusvalmis

• Valge värvusega

• Kerge peenpahtel

• Kipsplaatide vuugipahtlina EVS-EN 13963 tüüp 2A

• Võimaldab teha aluspindu läikivate pinnakatete jaoks

• Nii käsitsi kui pahtlipritsiga pinnale kantav

Kasutusala

Kasutusvalmis, õhu käes kuivav universaalne valge pahtlimass sisetöödel seinte ja lagede kõrgekvaliteedilise tasasusega kvaliteediklassi Q3-Q4 pindade tegemiseks. Sobib kõikide tavapäraste mineraalpindade, nagu betoon, kipsplaat, tsement-, lubitsement- ja kipskrohv pahtelduseks, samuti õhendatud kantservaga (AK) kipsplaatide vuukide pahteldamiseks koos vuugikattelindiga. Võib toonida ja kasutada dekoratiivpahtelduseks.

Kasutusjuhis

Kui aluspind on erineva või suure imavusega, on soovitatav kasutada krunti (nt Knauf Tiefengrund või Knauf Haftemulsion). Krunt valida aluspinna imavuse järgi. Enne töö alustamist segage ämber läbi. Vajaduse korral lahjendage vähese veega. Kui kipsplaadil on suuremaid defekte või lohke, kasutage täitmiseks pahtlit Knauf Uniflott. Kasutage ainult puhtaid nõusid ja tööriistu. Pahteldamise ajal peab õhutemperatuur olema vähemalt +10 °C. Ruum ei tohi olla väga niiske. Tagage ruumi õhutus. Pahtel kõvastub kuivades. Kuivamisaeg sõltub õhutemperatuurist, niiskusest ja kihi paksusest.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Finitura Tooteleht
PDF
492 KB
Knauf Finitura Toimivusdeklaratsioon
PDF
79 KB

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Knauf Finitura 6 kg 00314849 5414434026546
25 kg 00314848 5414434026256