Knauf Knauf
Tagasi

Intensiv-Reiniger

Intensiivse toimega puhastusvahend

Intensiv-Reiniger

Tugevatoimeline kontsentreeritud puhastusvahend olmemustuse, sealhulhas õli-, rasva-, rooste- jms plekkide intensiivseks eemaldamiseks looduslikust kivist, klinkrist ja tehismaterjalidest plaatidelt sise- ja välistöödel. Kulu: 1 liiter 5–20 m² kohta.

Üksikasjad

Omadused

• Sise- ja välitöödeks

• Kontsentraat, lahjendada veega 1:5

• Orgaanilist setet ja mustust lahustav

• Kasutada temperatuuril 5–30 ºC

• Värvus: läbipaistev, värvitu

• Lõhn: sidrunilõhnaline• pH: 12

Kasutusala

Intensiivse toimega kergelt leeliseline kontsentreeritud puhastusvahend õli- ja rasvaplekkide, põrandahooldusvahendite, läikivate emulsioonide, vahakelmete, kummiga hõõrutud alade, mustuse, nõe jms eemaldamiseks erinevatelt pindadelt, nt plaatidelt, loodus- ja tehiskivilt, marmorilt, liivakivilt, graniidilt, betoonilt, klinkrilt, glasuurimata plaatidelt, klaasilt ja roostevabalt teraselt nii sise- kui välitöödel.

Kasutusjuhis

Toodet võib kasutada üksnes täiesti kuivanud pinnal.Võib kasutada kontsentraadi kujul või lahjendada veega vahekorras 1:5. Kandke pinnale nuustiku või harjaga. Laske tootel 5–20 minutit imenduda, seejärel peske puhta veega maha. Kui pind on tugevalt määrdunud, kasutage lahjendamata kujul. Vajadusel korrake toimingut. Märkus: ärge kasutage kautšukil, värskelt lakitud pinnal, teatud sünteetilistel materjalidel, (orgaanilisel) akrüülklaasil, puidul, linoleumil jms. Ärge kasutage kontsentreeritud Knauf Intensiv-Reinigeri anodeeritud, alumiiniumist ja emailkattega pindadel, sest need on leeliste suhtes tundlikud. Kahtluste korral proovige esmalt vähenähtavas kohas.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Intensiv-Reiniger ohutuskaart Ohutuskaart
PDF
434 KB

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Knauf Intensiv-Reiniger 1 l 00146245 4006379074129