Knauf Knauf
Tagasi

Kleber P M

Polüstüreen- ja mineraalvillplaatide kinnitussegu

Kleber P M

Tsemendi baasil valmistatud kuivsegu polüstüreen- (EPS ja XPS) ja mineraalvillast isolatsiooniplaatide liimimiseks betoonile, krohvile ja muudele harilikele ehituspindadele hoonete soojustamisel. Kuulub sertifitseeritud fassaadisoojustussüsteemide Knauf Termo Plus M ja Termo Plus P koosseisu.

Üksikasjad

Omadused

• Sise- ja välitöödeks

• Tsemendi baasil segu

• Hea nakkuvusega

• Veeauru läbilaskev

• Sobib kasutamiseks nii käsitsi kui ka mehaaniliselt

Kasutusala

Vahtplastist (EPS, XPS jne) ja mineraalvillast isolatsiooniplaatide kleepimiseks ehitiste välisseinte pindadele nagu nt krohvile, müüritisele ja betoonile hoonete soojustamisel. Võib kasutada ka sisetöödel.

Kasutusjuhis

Puistake segu puhta vee (25 kg segu + umbes 7 l vett) segukaussi ja segage käsitsi või segudrelliga sobiva konsistentsiga mördiks. Kleber PM sobib pinnale kandmiseks ka krohvimasinaga (nt PFT G5c, HM). Isolatsiooniplaatide liimimine: kandke isolatsiooniplaadi servale 5 cm laiune ja 2 cm kõrgune mördiriba, lisaks keskele segupätsid. Mördiga peab olema kaetud vähemalt 40% plaadi pinnast. Vajaduse korral võib plaadid 24 tunni möödudes täiendavalt tüüblitega kinnitada. Kleber PM ei sobi pinna armeerimiseks. Valmis segu on kasutatav umbes 2 tundi. Töötamise ja kuivamise ajal peab õhu ja hoone pinna temperatuur olema vähemalt +5 ºC. Kaitske vihma ja otsese päikesevalguse eest.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Kleber PM ohutuskaart Ohutuskaart
PDF
236 KB
Knauf_Kleber_P_M.pdf Tooteleht
PDF
277 KB

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Kleber PM 25 kg 00266228 4750614003343