Knauf Knauf
Tagasi

Klebespachtel M

Mineraalvillplaatide kinnitus- ja armeerimissegu

Klebespachtel M

Tsemendi baasil valmistatud kuivsegu mineraalvillast isolatsiooniplaatide liimimiseks ja armeerimiseks hoonete soojustamisel. Liimisegu kantakse pinnale mehaaniliselt või käsitsi. Kuulub sertifitseeritud fassaadisoojustussüsteemide Knauf Termo Plus M ja Termo Plus P koosseisu.

Üksikasjad

Omadused

• Sise- ja välitöödeks

• Tsemendi baasil segu

• Hea nakkuvusega

• Veeauru läbilaskev

• Sobib kasutamiseks nii käsitsi kui mehaaniliselt

Kasutusala

Mineraalvillast fassaadisoojustusplaatide kinnitamiseks ehitiste välisseintele ja nende fassaadisoojustusplaatide peale armeerimiskihi tegemiseks välisseinte soojusisolatsioonisüsteemide paigaldamisel. Sobib kasutamiseks ka krohv- ja betoonpindadel, kus leiab kasutamist põhikrohvi aluse nn nakkesillana.

Kasutusjuhis

Puistake segu puhta veega (25 kg segu + umbes 6 l vett) seguvanni ja segage sobiva konsistentsiga mördiks. Isolatsiooniplaatide kinnitamine: katke kogu isolatsiooniplaat ja aluspind segukammi (10×10 mm) abil liimiseguga ning suruge plaat vastu pinda. Vähemalt 48 tunni möödudes võib kinnitada tüüblitega ning armeerida. Isolatsiooniplaatide armeerimine: kandke ettevalmistatud armeerimispahtel segukammi (10×10 mm) abil pinnale. Asetage armeerimisvõrk värskesse kihti vähemalt 10 cm ülekattega. Kihi paksus peab olema vähemalt 5 mm. Valmis segu on kasutuskõlblik umbes 2 tundi. Töötamise ja kuivamise ajal peab õhu ja hoone pinna temperatuur olema vähemalt +5 ºC. Kaitske vihma ja otsese päikesevalguse eest.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Klebespachtel M ohutuskaart Ohutuskaart
PDF
237 KB
Klebespachtel M Tooteleht
PDF
741 KB

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Klebespachtel M 25 kg 00132343 4750614003145