Knauf Knauf
Tagasi

Klinker- und Cotto Reiniger

Klinker- ja glasuurimata plaatide puhastusvahend

Klinker- und Cotto Reiniger

Veega lahjendatav puhastusvahend olmemustuse (roosteplekid, lubjasetted, hallitus) ja betooni- ning ehitussegujääkide eemaldamiseks plaatide, telliskivi, klinker- ja keraamiliste plaatide pindadelt, samuti aedade ja määrdunud tööriistade puhastamiseks sise- ja välistöödel. Kulu: 1 liiter 10–15 m² jaoks.

Üksikasjad

Omadused

• Sise- ja välitöödeks

• Toode põhineb anorgaanilisel happel

• Tsemendijääkide eemaldi

• Kasutada temperatuuril 15–30 ºC

• Värvus: läbipaistev, kollaks

• Lõhn: mandlilõhnaline

• Lahjendamine veega: 1 : 10

• pH (kontsentraadil): < 1

Kasutusala

Betooni- ja segujääkide, rooste ja lubjasette eemaldamiseks plaatide, klinkri, telliste, savi, tehiskivi, graniidil ja enamiku tahumata looduskivist toodete pindadelt. Sobib määrdunud kiviaedade, kõnniteeplaatide puhastamiseks, vana tsemendikatte eemaldamiseks ja ehitustööriistade puhastamiseks.

Kasutusjuhis

Aluspind peab olema korralikult niisutatud. Sobib kasutamiseks järgmistel happekindlatel pindadel: plaatidel, tellistel, savil, nähtava kivikarkassiga betoonil, looduskivil (graniidil või tahumata paekivil), samuti kivist aiaehitistel ja kõnniteeplaatidel. Kui kahtlete toote sobivuses või soovite kasutada muudel pindadel, proovige esmalt vähenähtavas kohas, kuidas materjalid teineteisega reageerivad. Segage puhasti Knauf Klinker und Cotto Reiniger veega vahekorras 1:10. Hõõruge puhastatavat pinda harja või nuustikuga. Laske ainel imenduda, seejärel peske rohke veega maha. Ammuse mustuse korral korrake toimingut, laske kauem imenduda ja vajaduse korral hõõruge harjaga. Kui kasutate puhastusvahendit välitingimustes, tuleb kõrvalolev pinnas enne töö algust korralikult niisutada

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Klinker und Cotto Reiniger ohutuskaart Ohutuskaart
PDF
338 KB

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Klinker- und Cotto Reiniger 1 l 00146243 4006379074105