Knauf Knauf
Tagasi

Kontroll-luugid TS EI 30 ja EI 60

Plekk-kaanega tuletõkkeluuk paigaldamiseks kipsplaatpinda

Kontroll-luugid TS EI 30 ja EI 60

Tuletõkkeluuk on valmistatud galvaniseeritud, valgeks värvitud terasplekist (värvitoon NCS 0502Y) ja täidetud 40 või 50 mm paksuse isolatsioonikihiga. Raam ja kinnitusplaadid on galvaniseeritud terasplekist. Kaan on kinnitatud raamile hingedega ja on suletav mündilukuga (võtmega variant tellimisel).

Üksikasjad

Omadused

• Sisetöödeks

• Tulepüsivusklassiga EI 30 või EI 60

• Valgeks värvitud terasplekist kaas

• Paigaldamiseks kipslaatpinda

• Suletav mündilukuga (võtmega variant tellitav).

Kasutusala

Kontroll-luugid paigaldamiseks tulepüsivusklassiga EI 30 või EI 60 kipsplaatidega kaetud nii seinte või lagede pinadele.

Kasutusjuhis

1. Lõigake välja pakendi pappkarbi tagakaanel olev šabloon ning märkige selle abil seinale või lakke luugiava asukoht. Ava suurus = luugi nimimõõt (näiteks 400x400 mm) + 5 mm suurem, sest raamivälise tuletõkketihendi jaoks on vaja ruumi.

2. Lõigake märgitud avaus lahti ja paigaldage sellesse luugi raam.

3. Kinnitage raam luugikomplektiga kaasas olnud kinnitusplaatidega nii, et raami kõigil külgedel oleks võrdne arv kinnitusplaate.Tuletõkkeluukide kuni 400x400 mm kinnitusplaadid fikseerida haamri abil.Luukide 500x500 mm ja suuremate kinnitusplaadid kinnitada täiendavalt kruvidega.Tuletõkkeluugi EI 60 komplektis on kaasas eraldi kinnitusplaadid 2x15 mm ja 3x12,5 mm kipsplaatkatte jaoks.

4. Sulgeda ja lukustada luuk.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Tuletõkkeluugid EI 30 ja EI 60 Tooteleht
PDF
276 KB