Knauf Knauf
Tagasi

KZ Universalputz

Universaalne lubitsementkrohv

KZ Universalputz

Üldotstarbeline lubitsementkrohvi kuivsegu käsitsi või krohvimasinaga paigaldamiseks seintele sise- või välistöödel. Standardi EVS EN 998-1 järgi klassi CS III toode.

Üksikasjad

Omadused

• Lubitsementkrohv sise- ja välitöödeks

• Krohvimördi klass CS III

• Tuletundlikkuse klass A1

• Madal veeimavus

• Veeauru läbi laskev

• Vetthülgavate lisanditega

• Kuivadesse ja niisketesse ruumidesse

• Pinnale kantav nii käsitsi kui mehaaniliselt

Kasutusala

Üldotstarbeline krohvimört kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes mineraalsete pindade krohvimiseks. Võib kasutada koolide, hotellide, haiglate mõõduka niiskuskoormusega sanitaarruumides ja köökides. Krohvitud pinda võib pahteldada, värvida või plaatida. Sobib aluspinnaks nii mineraalsetele kui ka polümeersetele viimistluskrohvidele (dekoratiivkrohvidele).

Kasutusjuhis

Aluspind peab olema kuiv, puhas, mitte külmunud, tolmuvaba, puhas lahtisest pinnakihist ja vaba kapillaarniiskusest, samuti veeauru läbi laskev. Sile betoonpind siseruumides katta nakkeks kleep- ja armeerimisseguga Knauf Klebespachtel M, välitingimustes Knauf Klebespachtel M või nakkekrohviga Knauf Vorspritzer. Poorbetoon siseruumides kruntida Knauf Stuck-Primeriga, välitingimustes pind niisutada ja katta krohvi Knauf KZ Universalputz 50% veeseguga. Knauf KZ Universalputz pritsitakse ettevalmistatud pinnale krohvimasina (nt PFT G5c/G4) abil, seejärel tasandatakse lati abil. Enne tardumist siluda kogu pind veel kord trapetslatiga üle ja mõne aja möödudes hõõruda siledaks. Valmissegu on kasutatav umbes 3 tundi. Töötamise ja kuivamise ajal peab õhu ja aluspinna temperatuur olema vähemalt +5ºC. Kaitsta vihma ja otsese päikesevalguse eest.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
KZ-Universalputz Ohutuskaart
PDF
65 KB
Knauf_KZ-Universalputz.pdf Tooteleht
PDF
716 KB
KZ Universalputz toimivusdeklaratsioon Toimivusdeklaratsioon
PDF
150 KB

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
KZ Universalputz 30 kg 00459747 4750614006474