Knauf Knauf
Tagasi

Perlfix

Kipsplaatide kinnituskips kuivkrohvitöödeks

Perlfix

Knauf Perlfix on tööstuslikult valmistatud kipssegu kipsplaatide kinnitamiseks müüritisele või betoonseinale sisetöödel. Materjalikulu: umbes 5 kg/m² kipsplaadi kohta.

Üksikasjad

Omadused

• Vastab standardile EVS-EN 14496

• Veega segamisvalmis kuivsegu

• Kipsliimsegu kipsplaatide ja isolatsioonikihiga kipsplaatide kinnitamiseks

• Nakkub hästi kõikide tavapäraste mineraalsete ehitusmaterjalidega

• Mördi kasutamisaeg kuni 30 minutit

Kasutusala

Sisetöödel kipsplaatide, isolatsioonimaterjalide (polüstüreen ja mineraalvill), isolatsioonimaterjaliga liitkipsplaatide kinnitamiseks karedatele seinte- ja avakülgede pindadele nagu müüritis, betoon jne.

Kasutusjuhis

Betoonpinnad peavad olema kuivad ja puhtad raketisemäärdest ning tsementpiimast. Siledad väheimavad pinnad nagu betoon, tuleb kruntida nakkekrundiga Knauf Betokontakt ja lasta ära kuivada. Imavad pinnad kruntida tootega Knauf Stuck-Primer. Märkida seinale plaatide vuugikohad – nii on kinnitussegu pätse kergem õigele kohale panna. Puistake kuivsegu puhta veega (30 kg segu + umbes 16 l vett) seguvanni ja segage, kuni tekib ühtlane mass. Mört ei pea kuigi tihe olema. Kasutage puhtaid tööriistu (plastvanni). Valmistage nii palju segu, kui jõuate 30 minutiga ära kasutada (segamise algusest kuni kipsplaadi tasandamiseni). Knauf Perlfixi ei tohi segada muude ainetega, sest see vähendab kleepeomadusi. Ebatasase pinna korral kandke Knauf Perlfixi pätsikesed pinnale umbes 35 cm vahedega.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Perlfix ohutuskaart Ohutuskaart
PDF
228 KB
Perlfix safety data sheet (Eng) Ohutuskaart
PDF
65 KB
Knauf_Perlfix.pdf Tooteleht
PDF
742 KB
Knauf Perlfix Toimivusdeklaratsioon
PDF
138 KB

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Perlfix 30 kg 00136532 4750614000045
12 kg 00263878 4750614006108