Knauf Knauf
Tagasi

Sockelputz

Soklikrohv

Sockelputz

Niiskuskindlust tõstvate lisanditega seinakrohvi kuivsegu sise ja välitöödeks. Enne kasutamist segada veega. Pinnale kantav mehaaniliselt või käsitsi. Kulu: ~16 kg/m²/10 mm.

Üksikasjad

Omadused

• Väli- ja sisetöödeks

• Tsementkrohv

• Vetthülgavate lisanditega

• Sokli- ja keldriseintele

• Vastupidav

• Pinnale kantav nii käsitsi kui mehaaniliselt.

Kasutusala

Tsementkrohv keldriseinte krohvimiseks seest ja väljastpoolt ning vertikaalse niiskusisolatsiooni tegemiseks väljastpoolt. Sisetöödel sobib niiskete tootmisruumide seintele, mis hiljem kaetakse keraamiliste plaatidega.

Kasutusjuhis

Aluspind peab olema kuiv ja kandevõimeline. Pind ei tohi olla vetthülgav, külmunud ega tolmune, sellel ei või olla koordunud tükke ega mädanenud kohti. Betoonpinnal ei tohi olla raketisest jäänud määret ega mustust. Välitingimustes katta kogu pind eelnevalt aluskrohviga Knauf Vorspritzer. Betooni ja tsemendiga seotud tellised katta aluskrohviga Knauf Vorspritzer. Siledad betoonpinnad katta nakkuvuse parandamiseks seguga Knauf Klebespachtel M. Eelnevalt aluspind niisutada. Kanda Knauf Sockelputz vajalikus koguses pinnale (nt PFT G5c/G4 abil) ja tasandada rihtlati abil. Enne tardumist siluda kogu pind veel kord trapetslatiga üle ja mõne aja möödudes hõõruda siledaks. Kui krohvikiht on paksem kui 20 mm, on soovitatav panna kaks kihti – värske kiht värske kihi peale. Valmissegu on kasutamiskõlblik umbes 3 tundi. Töötamise ja kuivamise ajal peab õhu ja aluspinna temperatuur olema vähemalt +5 ºC. Kaitsta vihma ja otsese päikesevalguse eest. Täielik informatsioon tootelehel.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Sockelputz toimivusdeklaratsioon Toimivusdeklaratsioon
PDF
150 KB

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Sockelputz 40 kg 00132325 4750614003329