Knauf Knauf
Tagasi

Superkleber

Kasutamisvalmis dispersioon-plaadiliim

Superkleber

Kasutusvalmis õhukese kihina pinnale kantav vähendatud libisevuse ja pikendatud paigaldusajaga elastne dispersioon-plaadiliim sisetöödeks. Tüüp EVS-EN 12004 järgi: D1TE. Materjalikulu 3 - 6 mm: 1,5 – 2,4 kg/m².

Üksikasjad

Omadused

• Sisetöödeks

• Seina- ja laepindadele

• Veekindel vannitubade jaoks

• Keraamiliste plaatide, stüropori ja kiudplaatide liimimiseks

• Väge hea libisemiskindlus plaatimisel

• Sobib plaatimiseks olemasolevale plaadile

Kasutusala

Õhukese kihina pinnale kantav elastne plaadiliim sisetöödel igat liiki keraamilisteplaatide paigaldamiseks seinapindadele ja stüroporist akustiliste- või muud liikipehmete plaatide liimimiseks seintele ning lagedele eluruumides, keldrites ningsanitaarruumides.

Kasutusjuhis

Aluspind peab olema ühtlane, tugev, veekindel, vaba tolmust, värvist ja õlijääkidest. Krohvitud pinna krohvikihi paksus peab olema vähemalt 10 mm, ühekihiline ja ei tohi olla silutud. Imav aluspind kruntida krundiga Knauf Tiefengrund, mitteimav ja puitpind nakkekrundiga Knauf Haftemulsion (lahjendatud veega1:2) ning lasta kuivada. Olemasolevale keraamilisele plaadile plaatimiseks pesta see puhastusvahendiga Knauf Intensiv Reiniger ja lasta kuivada. Kandke plaadiliim segukammiga pinnale ja asetage plaat tugeva pöördliigutusega liimikihi pinnale. Plaatide paigaldusaeg on ca 20 minutit. Plaadiliimist tekkinud määrdumine pesta kohe veega puhtaks. Aluspinna ja õhu temperatuur peab olema vähemalt 5 ºC. Plaadivuugid täita pärast 5 päeva möödumist. Teha vajalikud paisumisvuugid. Puitaluspind kaitsda niiskuse eest. Plaadiliim ei sobi hüdroisolatsioonimastiksile Knauf Flächendicht.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Superkleber ohutuskaart Ohutuskaart
PDF
144 KB

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Superkleber 3 kg 00005936 4006379025817