Knauf Knauf
Tagasi

Uniflott

Kipsplaatide vuugipahtel

Uniflott

Erikipsil põhinev, polümeeridega modifitseeritud ja mineraalsete täiteainetega kasutamiseks sobivaks kohandatud pulbriline kuivsegu, mis enne kasutamist segatakse veega. Materjalikulu: umbes 250 g vuugi 1 m kohta.

Üksikasjad

Omadused

• EVS-EN 13963 tüüp 4B

• Sisetöödeks

• Umbes 45-minutilise tahkumisajaga

• Poolümarate servadega plaatide (HRAK, HRK) ja lõigatud servadega (SK, FF) perfokipsplaatide vuukide pahtelduseks ilma vuugikattelindita

• Vähese mahukahanemisega

• Parim pragunemiskindlus

• Lihvitav lihvimisvõrguga

Kasutusala

Ilma vuugilindita HRK (poolümara) ja HRAK (poolümara õhendatud) pikiservadega kipsplaadivuukide,perforeeritud kipsplaadid Knauf Cleaneo® Akustik servatüübiga SK (lõigatud) või FF (astmelised), põranda-kipskiudplaatide Knauf Brio ja kartongkattega põrandakipsplaatide vaheliste vuukide pahteldamiseks. Lõigatud või õhendusega kantservadega (AK) kipsplaadivuugid pahteldada koos pabervuugilindiga.

Kasutusjuhis

Puistake Uniflott pulbrit külma puhta veega segukaussi nii palju, et vee pinnale moodustuksid „saarekesedˮ (kuni 5 kg pahtlit 2,4 l vette). Oodake 2–3 minutit ja seejärel segage kelluga, kuni segu muutub hapukooretaolise konsistentsiga massiks. Täitke kipsplaadivuugid pahtliga ja õhendusega kandiliste AK-servade korral paigaldage vuugikattelint ning siluge tasaseks. Pabervuugikattelinti mitte katta pahtliga enne järgmist päeva. Ka on soovitav katta lõigatud ja faasitud sevadega kipsplaatide vuugid pabervuugikattelindiga. Enne uue pahtli pealekandmist veenduge, et eelmine kiht on kuiv. Peske tööriistad kohe veega puhtaks.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Uniflott ohutuskaart Ohutuskaart
PDF
37 KB
Uniflott Tooteleht
PDF
556 KB
Knauf Uniflott Toimivusdeklaratsioon
PDF
139 KB

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Uniflott 5 kg 00253630 4003982245694
25 kg 00253631 4003982245687