Knauf Knauf
Tagasi

ZE 30

Tsementpõrandavalusegu

ZE 30

Tsemendi ja täiteainete kuivsegu betoonpõrandate tasanduvaluks (≥ 3 cm) ja ujuvpõrandate (5-10 cm) valamiseks käsitsi või masinaga sise- või välistöödel. Kuivsegu kulu umbes 20 kg/m²/1 cm paksuse kohta.

Üksikasjad

Omadused

• EVS-EN 13813 klass CT-C30-F5

• Sise- ja välistöödeks

• Tsementsegu

• Ujuvpõrandana paksusega 5-10 cm

• Valatav nii käsitsi kui masinaga.

Kasutusala

Tsementsegu betoonpõrandate tasandusvaluks, eralduskihil olevate või ujuvpõrandate (tavaliste või köetavate) valamiseks, samuti parandustöödel.

Kasutusjuhis

Aluspind peab olema tolmuvaba, mittekülmunud ja kandevõimeline ning sellel ei tohi olla lahtisi osakesi. Tasanduskihi valamisel ei tohi aluspinnal olla lisaks raketisemääret, kihistunud kohti ega paakunud tsementi. Tugeva või ebaühtlase imavusega aluspind eelnevalt kruntida, selleks sobivad Knauf Haftemulsion või Knauf Estrichgrund. Mördi valmistamisel käsitsi segada 40 kg kotitäis kuivsegu ca 4 l puhta veega või pidevtoimega segistis. Mitte lisada muid materjale. Tihendage ja tasandage valu latiga. Pind siluge hõõruti või silumismasina abil. Valmissegu on kasutamiskõlblik umbes 2 tundi. Töötamise ja kuivamise ajal peab õhu ja ruumi temperatuur olema vähemalt +5 ºC. Pärast põrandavalu tagada ruumi tuulutamine. Täielik paigaldusjuhis on tootelehel.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Zementestrich ZE 30 tooteleht Tooteleht
PDF
2,0 MB

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
ZE 30 40 kg 00132313 4750614003091