Knauf Knauf
Tagasi

Feuerfestmörtel

Tulekolde parandus-ladumissegu

Feuerfestmörtel

Ladumissegu šamottkivide ladumiseks pliitide, ahjude ja kaminate ehitamisel ning parandamisel sise- ja välistingimustes.

Memorize

Üksikasjad

Omadused

  • Sise- ja välistöödeks
  • Temperatuurikindlus 1000 ºC
  • Kergesti töödeldav
  • Tule-, külma- ja ilmastikukindel
  • Mördi kasutamise aeg: u 30 min
  • Kuivamine: u 24 tundi

Kasutusala

Šamott-telliste ladumiseks pliitide, ahjude, kaminate, grillkaminate ehitamisel ja nende kahjustatud kohtade parandamiseks, metall-suitsulõõride läbiviigukohtade tihendamiseks sise- ja välistingimustes.

Kasutusjuhis

Valage kuivsegu seguvanni ja selle peale puhast vett (1 kg jaoks umbes 0,25 l vett) ning segage ühtlaseks massiks (vesi valada kuivsegu peale, mitte vastupidi). Valmistage nii palju ladumissegu, kui jõuate 30 minuti jooksul ära kasutada. Knauf Feuerfestmörtel kantakse pinnale vastavalt kellu, pahtlilabida või muu sobiva tööriistaga. Vuukide laius võib olla kuni 20 mm. Segu saavutab normtugevuse 24 tunni möödudes. Märkus: ärge kasutage mörti, kui töökoha temperatuur on alla +5 ºC või üle +30 ºC. Vältige kokkupuudet otsese päikesevalguse ja tuuletõmbusega. Tahkuma hakanud segule ei tohi lisada vett ega kuivsegu. Mitte lisada muid aineid ega segusid peale vee. Puhastage töövahendid veega kohe peale kasutamist. Ärritab silmi ja nahka. Jälgige pakendil olevaid ohutusjuhiseid.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Feuerfestmörtel Jaanuar 2020 Tooteleht
PDF
370 KB
2 Leheküljed

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Feuerfestmörtel 2 kg 00006307 4006379028894