Knauf Knauf
Tagasi

Flächendicht

Hüdroisolatsioonimastiks

Flächendicht

Kasutamisvalmis sünteetilisest lateksist lahusti- ja bituumenivaba hüdroisolatsioonimastiks seina- ja põrandapindade tihendamiseks. Materjalikulu: umbes 1 kg/m² kipsplaatpindadele ja kuni 1,4 kg/m² poorsetele pindadele.

Memorize

Üksikasjad

Omadused

  • Sisetöödeks
  • Kergesti pinnalekantav, ei voola vertikaalpindadelt maha
  • Nakkub hästi kõikide tavapäraste ehituses esinevate aluspindadega
  • Lahustivaba
  • Vett mitteläbilaskev, vastupidav agressiivsele veele, mikrobioloogiliselt resistentne
  • Veeauru läbilaskev, madal veeaurutakistus.
  • Väga elastne, sobib kasutamiseks ka põrandaküttel
  • Temperatuurikindlus kuni u +80 °C

Kasutusala

Keraamiliste plaatide aluste seina- ja põrandapindade kaitsmiseks niiskuse sissetungimise eest sisetöödel. Nakkub pindadega nagu betoon, poorbetoon, puit, lubitsement-, kipskrohv, kips-, kipskiud-, tsement-, puitlaast- ja puitkiudplaadid, kaltsiumsulfaat- ning tsementvalupõrandad. Väljas võib kasutada ainult pritsmeveega kokku puutuvatel seinapindadel.

Kasutusjuhis

Aluspind peab olema kindel, puhas, kuiv, õli-, rasva- ja vormimäärdevaba. Eemaldada pinnalt tolm, värvi ja mördi jäägid. Praod ja vuugid pahteldada. Enne kasutamist läbi segada. Esmalt kruntida aluspind Knauf Flächendicht lahusega (1:4 veega lahjendatud) või krundiga Knauf Tiefengrund värvirulli, pintsli või harjaga ja lasta kuivada. Põrandaid (valupõrandad) võib kruntida ka nakkekrundiga Knauf Haftemulsion (1:2 kuni 1:4 veega lahjendatud) või põrandakrundiga Estrichgrund (1:1 veega lahjendatud). Nurgakohtadesse paigaldada hüdroisolatsioonilint esimese värske lahjendamata hüdroisolatsioonikihi peale ja suruda tihedalt vastu hüdroisolatsiooni.

Poorsele pinnale nagu poorbetoon on soovitav kanda kolm kihti lahjendamata hüdroisolatsiooni. Järgida pinnale kantavate miinimumkoguste nõudeid (siledatele pindadele nt Knauf kipsplaadid: umbes 750-900 g/m², karedale pinnale (nt betoon): 900-1400 g/m²). Ainult pärast täielikku kuivamist võib pinnale kanda järgmise kihi. Minimaalne ootamisaeg: 2-3 tundi +20 °C ja 50% niiskuse korral. Kuivamisaeg enne plaatimistööd umbes 12 tundi, kuid see on pikem kõrgema õhuniiskuse või madalama temperatuuri korral. Töökoha- ja aluspinna temperatuur +5 °C kuni +25 °C (soodne: alates +10 °C). Knauf Flächendicht peale plaatimiseks kasutada veekindlat plaatimissegu. Kasutusvalmis dispersioonliimid ei sobi!

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Flächendicht Veebruar 2016 Tooteleht
PDF
364 KB
2 Leheküljed
Flächendicht Juuni 2013 Toimivusdeklaratsioon
PDF
87 KB
1 Lehekülg
Flächendicht Veebruar 2014 Ohutuskaart
PDF
178 KB
5 Leheküljed

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Flächendicht 5 kg 00007366 4006379044498
25 kg 00661244 4006379105700