Knauf Knauf
Tagasi

K6

K6 - kiirelttarduv elastne plaatimissegu

K6
  • K6

K6 - tsemendipõhine kiirelttarduv, elastne (C2F) plaatimissegu sise- ja välistöödel suure koormusega stabiilsetele pindadele (trepid, koridorid, sanitaarruumid) keraamiliste plaatide ja mitteläbipaistvate looduskivist plaatide liimimiseks. Sobib köetavate põrandate katmiseks.

Memorize

Üksikasjad

Omadused

  • Sise- ja välistöödeks
  • Kõrgendatud nõudmistele vastav tsementsegu
  • Kiirelttarduv
  • Pind on käidav 4 tunni möödudes
  • Sobib kiirete parandustööks tegemiseks
  • EN 12004 tüüp: C2TES1

Kasutusala

Suure koormusega kandvatele ja stabiilsetele pindadele õhukese kihina peale kantav plaatimissegu keraamiliste plaatide või kaitsekihist puhastatud mitteläbipaistvate looduskiviplaatide paigaldamiseks seina- ning põrandapindadele kohtades, mida soovitakse kiiresti kasutusele võtta nagu treppidel, koridorides, sanitaarsõlmedes jne sise- ning välistöödel. Võib kasutada põrandaküttega põrandatel.

Kasutusjuhis

Kandke valmissegatud plaatimissegu vajaliku kihina ettevalmistatud pinnale (segukamm peab vastama plaadi suurusele). Suruge plaat tugeva pöördliigutusega plaatimissegu sisse. Kui ettekammitud segule moodustub kuivamiskelme (katsuge sõrmega), eemaldage segukiht ja kandke asemele uus. Plaatide paigalduse ja asendi korrigeerimise aeg sõltub aluspinna ja plaadi imamisomadustest ning õhutemperatuurist. Vuugid täidetakse pärast plaatimissegu kivistumist.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
K6 September 2017 Ohutuskaart
PDF
237 KB
7 Leheküljed
K6 Mai 2021 Tooteleht
PDF
240 KB
3 Leheküljed
K6 Märts 2018 Toimivusdeklaratsioon
PDF
221 KB
1 Lehekülg

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Knauf K6 25 kg 00289017 4750614006269