Knauf Knauf
Tagasi

KZW 700

Kiudarmeeringuga liim-armeerimissegu

KZW 700

Veega segamisvalmis kiudarmeeringuga liim-armeerimissegu mineraalvillast ja polüstüroolist soojustusplaatide kinnitamiseks ning nende pinna armeerimiseks.

Memorize

Üksikasjad

Omadused

  • Elastne
  • Veekindel
  • Hea nakkuvus
  • Veeauru läbilaskev
  • Külmumiskindel
  • Vastupidav mehaanilistele löökidele
  • Pinnale kantav käsitsi või masinaga
  • EN 998-1 üldotstarbeline krohvimört: GP

Kasutusala

Kiudarmeeringuga liim-armeerimissegu, millega kleebitakse mineraalvillast ja polüstüroolist soojustusplaate hoonete fassaadidele (betoon, poorbetoon, tellised jmt.), samuti soojustusplaatide pinna armeerimiseks. Kasutamiseks sisse- ja välistöödel.

Kasutusjuhis

Segu valmistamisel valada 25 kg kuivsegu 6,5–7,0 l puhta veega seguvanni ja segada kuni moodustub ühtlane mört. Ootada 5 minutit ja segada uuesti. Segu on kasutatav 2 tundi.

Mineraalvillast soojustusplaatide kinnitamine. Kanda plaadi pinnale sileda roostevabast terashõõruti abil õhuke kiht liim-armeerimissegu. Seejärel kanda segu plaatide servadele 3–5 cm laiuse ribana ja keskele mõned segupätsid läbimõõduga 8–12 cm. Segu on piisavalt peale kantud, kui plaadi lahtitõmbamisel on kaetud vähemalt 40% plaadi pinnast. Kinnitada plaadid tihedalt seinale.

Pinna armeerimine. Vajadusel kinnitada plaadid lisaks tüüblitega. Kanda pinnale lõpliku kihi paksusest 2/3 paksune segu kiht segu ja kammida segukammiga ühtlaseks. Paigaldada armeerimisvõrk, siluda ja kanda pinnale lõpliku kihi paksusest 1/3 paksune segu kiht ning siluda tasaseks. Paigaldada serva- ja nurgaservatugevdustükid. Lõplik armeerimiskihi paksus peab olema vähemalt 3–4 mm.

Töötamise ja kuivamise ajal peab õhu ja hoone pinna temperatuur olema vähemalt +5 ºC. Kaitske pinda vihma ja otsese päikesevalguse eest.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
KZW 700 Kiudarmeerimissegu September 2017 Tooteleht
PDF
622 KB
2 Leheküljed

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
KZW 700 25 kg 00544427 5901793350974