Knauf Knauf
Tagasi

Marmor- und Granit Pflege

Marmor- ja graniitplaatide hooldusvahend

Marmor- und Granit Pflege

Vaha sisaldav hooldusvahend puhaste kuivade tehis- ja looduslikest kivimitest nagu graniidi, marmori, (Solnhofeni) lubjakivi, travertiini, terratso ja analoogsete pindade jaoks. Kasutatav puhtal kujul ja hooldamisel vesilahusena kuni 250 ml 10 liitri vee kohta. Kulu: 20-60 ml/m².

Memorize

Üksikasjad

Omadused

  • Sisetöödeks
  • Kasutamisvalmis vedelik
  • Kerge vaevaga poleeritav
  • Läike säilitamiseks poleeritaval marmorpinnal pritsida ka vett
  • Lahustivaba
  • Lõhnatu
  • Mitte kasutada hooldatud põranda puhastamisel leotavaid vedelseepe või alkoholi sisaldavaid pesuvahendeid

Kasutusala

Puhaste kuivade tehis- ja looduslikest kivimitest nagu graniidi, marmori, (Solnhofeni) lubjakivi, travertiini, terratso ja analoogsete pindade hoolduseks siseruumides. Pindade värvuse, struktuuri ja läike värskendamiseks ning säilitamiseks.

Kasutusjuhis

Aluspind peab olema kuiv ja puhas. Määrdumise eemaldamiseks sobib puhastusvahendina ntKnauf Marmor- & Granit-Reiniger. Esmakordsel töötlemisel kantakse Knauf Marmor- & Granit-Pflege pinnale lahjendamata kujul käsna või lapiga ja lastakse kuivada. Kuivamise ajal ei käida pinnal. Kuivanud (ca 30-60 minutit) pind poleeritakse pehme ebemevaba kuiva lapiga või poleerimismasinaga. Poleeritud põrandapinna värskendamiseks lisada hooldusvahendit (ca 250 ml 10 liitri vee kohta) põrandapesu vette. Põrandal nähtava käigutee korral võib uuesti poleerida. Mitte kasutada hooldusvahendiga Knauf Marmor- & Granit-Pflege hooldatud põrandate pesemisel ja puhastamisel leotavaid vedelseepe või alkoholi sisaldavaid pesuvahendeid. Pärast kuivamist kaitsta külmumise eest.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Knauf Marmor- & Granit-Pflege 2009 Tooteleht
PDF
37 KB
3 Leheküljed
Marmor- & Granit-Pflege Märts 2009 Ohutuskaart
PDF
125 KB
4 Leheküljed

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Marmor- und Granit Pflege 1000 ml 1 l 00146235 4006379074037