Knauf Knauf
Tagasi

Schimmel-Vernichter

Hallituse puhastusvahend

Schimmel-Vernichter

Sügavatoimeline kloorisisaldusega puhastus- ja desinfitseerimisvahend bakterite ja hallituse tekke ennetamiseks looduslikust kivist, tehiskivist, puidust ja sünteetilistest materjalist pindadel ning silikoon- ja tsementvuukide puhastamiseks sise- ja välistöödel. Kulu: 50–80 ml/m².

Memorize

Üksikasjad

Omadused

  • Sise- ja välistöödeks
  • Kasutamisvalmis, pihustatav
  • Hüpokloriidi sisaldav, vedel desinfitseerimisvahend sanitaarruumides hallituse, seente ja bakterite kiireks eemaldamiseks
  • Toimib oma pleegitus- ja desinfitseerivate koostisosade kaudu mikroorganismidele ning kõrvaldab need
  • Sellel on ennetav mõju, kuna edasine kasv aeglustub või peatub
  • Toime kestab mitu kuud

Kasutusala

Hallituse (mustade hallitusplekkide) eemaldamiseks müüritiselt, kividelt, krohvilt, eterniidilt, puidult, sünteetilistelt materjalidelt, silikoon- ja tsementvuukidelt. Sobib ka loodus- ja tehiskivist terrassikatete puhastamiseks langenud lehtede, taimede jms tõttu tekkinud plekkidedest.

Kasutusjuhis

Ärge peske ega harjake pinda enne puhastamist. Pihustage vahendit Knauf Schimmel-Vernichter umbes 20 cm kauguselt puhastatavale pinnale. Laske 10–20 minutit imenduda. Mustade hallitusplekkide korral laske veidi kauem imenduda. Seejärel peske niiskunud pind ohtra veega. Kui hallitust on väga palju, korrake 10 minuti pärast toimingut. Pärast töö lõppu keerake pihusti otsak ohutusse asendisse. Biotsiid - sisaldab kloori! Hoida lastele kättesaamatult!

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Schimmel-Vernichter September 2015 Ohutuskaart
PDF
295 KB
8 Leheküljed

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Schimmel-Vernichter 750 ml 750 ml 00146253 4006379074181