Knauf Knauf
Tagasi

Vaheseinakitt

Trennwandkitt

Vaheseinakitt

Jäikpastöösne akustiline mastiks 550 ml kiletuubides kipsplaatpindade külgnevate konstruktsioonide ühenduskohtade tihendamiseks õhumüra isoleerimiseks. Pärast pastas sisaldunud vee aurustumist muutub plastoelastseks.

Memorize

Üksikasjad

Omadused

  • Kasutamisvalmis
  • Lõhnata, ei sisalda lahusteid
  • Vees lahustuv
  • Tahkub u 10 päeva jooksul
  • Püsivalt plastoelastne
  • Ülevärvitav

Kasutusala

Kergvaheseinte ja kandvate ehitustarindite vaheliste ühenduskohtade tihendamiseks, eriti heliisolatsiooninõudega tarindite korral siseruumides.

Kasutusjuhis

Mitte paigaldada, kui temperatuur on alla +5°C ja mitte kanda külmunud pinnale. Aluspind ei tohi olla tolmune, must, õline, rasvane või kaetud lahtise kihiga. Poorne, imav või kergelt pudenev aluspind eelnevalt tihendada vees lahustatud vaheseinakiti (2 osa vett : 1 osa vaheseinakitti) või krundi Knauf Tiefengrund abil ning lasta pisut kuivada. Üle 10 mm sügavused aluspinna ebatasasused tasandada enne profiilide paigaldamist kipspahtli Knauf Fugenfüller Leicht või Knauf Uniflott abil. Kiti paigaldamiseks kasutada tuubi mõõdule sobivat kitipüstolit. Metallprofiilide UW/CW tagaküljele kanda kaks katkematut kitiriba. Suruge vaheseinakitiga kaetud profiilid lae, seina ja põranda külge ning kinnitage tüübelkruvidega. Vaheseinakitt hoiab ka metallprofiile enne kruvidega kinnitamist paigal. Täitke täiendavalt aluspinna ja profiilide vahel tühjaks jäänud kohad, eriti seina üleminekukohtades põranda ja laega.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Trennwandkitt Aprill 2016 Tooteleht
PDF
516 KB
2 Leheküljed
Vaheseinakitt Trennwandkitt Juuni 2015 Toimivusdeklaratsioon
PDF
209 KB
1 Lehekülg

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Vaheseinakitt 550 ml 550 ml, 20 tk/pakk 00003461 4003982032348