Knauf Knauf
Tagasi

Zementschleier-Entferner

Tsemendijääkide puhastusvahend

Zementschleier-Entferner

Kontsentreeritud, anorgaanilisi happeid, mitteioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaaineid sisaldav vahend pindade puhastamiseks plaatimissegude ja vuugitäidise jääkidest, lubjasettest, roostest ja hallitusest sise- ja välistöödel. Kulu 70–100 ml/m².

Memorize

Üksikasjad

Omadused

  • Sise- ja välistöödeks
  • Eemaldab anorgaanilised setted, nt. tsemendijäägid, rooste, katlakivi, üldise (anorgaaniline) määrdumise ja ladestused
  • Soolhappevaba
  • Ei eralda söövitavaid aure
  • Puhastab keraamilisi, happekindlad, cotto, klinker-, saviplaate
  • Sobib paljude looduslike kivide, nt graniit, kvartsiit, liivakivi puhastamiseks
  • Kasutatav ka kroomi, roostevaba terase, keraamika ja paljude plastidest pindade puhastamiseks
  • Mitte kasutada happe suhtes tundlikel pindadel

Kasutusala

Tsemendijääkide eemaldi on happekindlate pindade: tellised, plaadid, terratso, looduskivi (graniit ja kiviklibusillutis), enamiku sünteetiliste materjalide ja lakitud pindade, samuti kroomi ja roostevaba terase puhastamiseks pärast ehitustöid.

Kasutusjuhis

Alguses eemaldage segu jääk mehaaniliselt. Lahjendage toode olenevalt määrdumusest veega vahekorras kuni 1:10. Katke lahus eelnevalt niisutatud pinnale. Laske lahusel mõni minut imenduda. Vajaduse korral hõõruge harjaga. Seejärel peske pinda ohtra veega. Kui pind on väga määrdunud, lahjendage toodet vähem või kasutage lahjendamata kujul. Märkus: ärge kasutage happetundlikel pindadel, nagu poleeritud marmoril, teatud liiki plaatidel (kaunistuselementidel), emailil, alumiiniumil, anodeeritud pindadel, vasel, tsingil, tsingiga kaetud osadel ja pronkskattega armatuuril. Ehituspaigas ja välitingimustes oleva vana sissekulunud mustuse eemaldamiseks kasutage klinker- ja glasuurimata plaatide puhastusvahendit Knauf Klinker und Cotto Reiniger.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Zementschleierentferner Veebruar 2017 Ohutuskaart
PDF
336 KB
7 Leheküljed

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Zementschleier-Entferner 1000 ml 1 l 00146244 4006379074112