Knauf Knauf

Kõigile, kes ehitavad ja remondivad

Tugeva kaubamärgi eelised

Weiter

Kõigile, kes ehitavad ja remondivadTugeva kaubamärgi eelised

Inimese heaolu sõltub mitte ainult eluviisist ja positiivsest mõtlemisest. Elukvaliteeti mõjutavad oluliselt ka atmosfäär ja mugavus kodus ja töökohal. Nüanssideni läbi mõeldud ruumilahendused, kasulike tehnoloogiate olemasolu ja maitsekas interjöör võimaldavad meil rõõmuga nii töötada kui ka puhata. Kõige olulisem on veendumus, et just endale sobivaima ja parima keskkonna loomiseks saame me palju ise ära teha.

Knauf teadvustab endale kvaliteetsete, ökoloogiliste, väärtuslike ja ohutute toodete olulisust, mistõttu pakub ta tänapäevaseid ehitusmaterjale ja -süsteeme A-st kuni O-ni – eri suuruse ja kasutusalaga plaate ning spetsiaalsete omadustega ehitustooteid. Neid on mugav ja lihtne kasutada nii professionaalidel kui ka neil, kes hakkavad tegema esimest remonti oma elus.

Knaufi kuivehitussüsteeme ning rikkalikku valikut tooteid ja tarvikuid saab kasutada hoone kõigis osades ning need vastavad kõigile ehitusnõuetele, mis võimaldab viia ellu uusi ja loovaid ideid ruumi elementide, vormide ja funktsioonide osas.

Knauf annab võimaluse leida ökonoomseid ja moodsaid lahendusi nii uusehitistes kui ka vanemates hoonetes, kus tuleb teha ulatuslikke ümberehitustöid. Knaufi tooted on stabiilne garantii sise- ja välistööde kvaliteedile – need tagavad hoonete viimistluse mitmekesisuse, praktilisuse, meeldiva välimuse ja keskkonnasäästlikkuse, samuti võimaldavad need vähendada teie kulusid ruumide viimistlemisel kõige optimaalsemate konstruktsioonide ja tänapäevaste tehnoloogiate abil.

Kasutage kõiki tugeva kaubamärgi eeliseid!

Kasulikud lingid

Edasimüüjad

Tooted