Knauf Knauf

Puhastamiseks plaatimistööde järgselt

Weiter

Tsemendijääkide puhastusvahend - ZEMENTSCHLEIER-ENTFERNER: 1 liiter

Soolhappevaba anorgaanilisi happeid, pindaktiivseid- ja lõhnaaineid sisaldav kontsentraat, mida lahjendatakse veega vahekorras kuni 1:10. Kulu 70–100 ml/m².

Tsemendijääkide, katlakivi, rooste ja mitteorgaanilise sadestumise eemaldamiseks happekindlatelt pindadelt nagu keraamilised plaadid, cotto, sanitaarkeraamika, graniit, kvartsiit, liivakivi, kroom, roostevaba teras, enamik sünteetilisi materjale, lakitud pinnad sise- ja välistingimustes. Kasutatav ka ehitustööde järgseks puhastamiseks.

Ei sobi happetundlikele pindadele, nagu poleeritud marmoril, teatud liiki plaatidel (kaunistuselementidel), email, alumiinium, anodeeritud pinnad, vask, tsink ja pronkskattega armatuur.

TOODE

Zementschleier-Entferner

Zementschleier-Entferner

vaata toodet

Silikoonijääkide eemaldi - SILICON-ENTFERNER: 250 ml

Kasutamisvalmis vedel orgaaniliste lahustite segust puhastusvahend silikoonijääkide eemaldamiseks pindadelt, nagu puit, klaas, email, portselan, keraamilised plaadid, puuvillane riie, looduslik kivi (nt graniit, kiltkivi, lubjakivi) sise- ja välistingimustes.

Ei sobi kasutamiseks plastikpindadel. Püsivalt elastsed liimimaterjalid (silikoon) ning kummi ja plastid ei lahustu, vaid paisuvad. Nad pehmenevad ja on siis mehaaniliselt eemaldatavad. Lahustitele tundlikud pinnad võivad paisuda või kahjustuda.

TOODE

Silicon-Entferner

Silicon-Entferner

vaata toodet