Knauf Knauf

Plaaditud pindade hooldamiseks

Weiter

Vuugivärskendaja – FUGENFRISCH: 250 ml

Kasutusvalmis valge vedelik seinapindade tsementsegust vuukide, mitteimavate glasuurplaatide, kahlite, mosaiigi ja klaasplokkide vuukide hooldamiseks, värskendamiseks, värvi taastamiseks ja hallituse kaitseks siseruumides. Kulu: näiteks 250 ml 15 m² kohta 15x15 cm plaatide ja 3-5 mm laiuse vuugi korral.

TOODE

Fugenfrisch

Fugenfrisch

vaata toodet

Klinker- ja glasuurimata plaatide hooldusõli - KLINKER- UND COTTO-ÖL

Kasutamisvalmis vedelik glasuurimata imavate klinker- ja keraamiliste plaatide tehiskivide, fassaadiplaatide, telliste ja saviplokkide hooldusvahend pinna kaitseks vee ja mustuse toime eest sise- ja välistingimustes.

Tekitab pinnale mati, maalähedase (intensiivsema) värvitooni. Kulu: 1 liiter 5–20 m² jaoks.

TOODE

Klinker- und Cotto-Öl

Klinker- und Cotto-Öl

vaata toodet

Marmor- ja graniitplaatide hooldusvahend - MARMOR- UND GRANIT PFLEGE

Kasutamisvalmis vaha sisaldav hooldusvahend puhaste kuivade tehis- ja looduslikest kivimitest nagu graniidist, marmorist, (Solnhofeni) lubjakivist, travertiinist, terratsost ja analoogsete pindade hoolduseks siseruumides. Pindade värvuse, struktuuri ja läike värskendamiseks ning säilitamiseks.Kulu: 20-60 ml/m². Kasutatav puhtal kujul ja hooldamisel vesilahusena kuni 250 ml 10 liitri vee kohta.

Märkus: Mitte kasutada hooldusvahendiga Knauf Marmor- & Granit-Pflege hooldatud põrandate pesemisel ja puhastamisel leotavaid vedelseepe või alkoholi sisaldavaid pesuvahendeid

TOODE

Marmor- und Granit Pflege

Marmor- und Granit Pflege

vaata toodet

Kiviläige – STEINSIEGEL

Kasutamisvalmis vedel kivipinna hooldusvahend koos värvi intensiivistajaga imavatele mittepoleeritud loodus- ja tehiskivist loodus- ja tehiskivist pindadele, nagu pesubetoon, terratso, graniit, kiltkivi, marmor jne. pindadele nii siseruumides kui ka väljas nende määrdumiskindlamaks tegemiseks. Kulu: 1 liitriga katab 10 kuni 20 m².

Ei sobi keraamilistel, klinkri ja suletud pooridega, poleeritud, väga sileda lõikepinnaga või väga siledaks kulunud pindadele.

TOODE

Steinsiegel

Steinsiegel

vaata toodet