Knauf Knauf

Knauf Eestis

Weiter

Knauf Tallinn on Knaufi Eestis asuv firma, mis asutati 17. septembril 1996. a.

Alates 1996. aastast on kontsern Knauf investeerinud endise Saurieši ehitusmaterjalide kombinaadi rekonstrueerimisse ja moderniseerimisse üle 80 miljoni euro. 1997. aastal alustati Lätis metallprofiilide tootmist, 1998. aastal aga kuivade kipsisegude valmistamist. 2000. aasta septembris lasti käiku kipsplaatide tehas. Tehase võimsus on piisav, et rahuldada nõudlus selle Knaufi toodanguliigi järele kõigis Balti riikides. 2006. aastal alustati Lätis ka lubi tsementtoodete tootmist.

Et lihtsustada orienteerumist Knaufi laias tootevalikus, on kogu firma toodang jaotatud erinevatesse ehitusmaterjalide gruppidesse. Pakume seinte, vaheseinte, lagede ja põrandate kuivehitussüsteeme,kips- ja lubitsementkrohve pealekandmiseks käsitsi või mehaaniliselt; eriti tulekindlaid materjale Knauf FireBoard ning kinnituselemente ja metallprofiile. Sellised Knaufi tooted nagu plaatimissegud, vuugitäitematerjalid, silikoonid, ehitus- ja olmekeemia on mõeldud kõige laiemale tarbijaskonnale. Knaufi tooteid ostes on teie käsutuses alati uusimad tehnoloogiad, hoolduslahendused ning ehitustööde käigus kasutatavad seadmed ja tööriistad. Knauf pakub kompleksseid lahendusi, sest kõik konkreetse töö jaoks vajalikud materjalid on võimalik saada ühelt ja samalt tootjalt.

Eestis tagatakse Knaufi terviklahenduste kvaliteetne kasutamine regulaarsete koolitustega üle Eesti, firma töötajad annavad konsultatsioone ehitusobjektidel ning teevad koostööd Eesti õppeasutuste ja kutseliitudega.

Krediidireiting

Ettevõttel Knauf Tallinn UÜ on aastast 2015 kõrgeim krediidireiting – AAA.

AAA reiting on maailma esimene ettevõtete krediidivõimelisuse hindamise süsteem, mis loodi 1989 aastal Rootsis. Reitingute arvutamist alustati spetsiaalse arvutiprogrammi abil. Reitingu arvutamisel võetakse arvesse ettevõtte seisundit, tausta, finantsnäitajaid ja maksekombeid. Kokku on reitingusüsteemist 7 taset, millest AAA on kõige kõrgem ja tähendab, et AAA reitinguga ettevõte on minimaalse krediidiriskiga ettevõte.