Knauf Knauf

Plaaditud pindade puhastamiseks kasutamise ajal

Weiter

Vuugipuhastusvahend - FUGEN-REINIGER: 750 ml

Kasutusvalmis puhastus- ja desinfitseerimisvahend keraamiliste seina- ja põrandaplaatide, tsement- ning silikoonvuukide puhastamiseks mustusest ja rasvajääkidest köökides ja vannitubades, nii sise- kui välistingimustes. Kulu umbes 25-50 ml/m².

Mitte kanda marmorile, linoleumile ja teistele leelisetundlikele materjalidele.

TOODE

Fugen-Reiniger

Fugen-Reiniger

vaata toodet

Intensiivse toimega puhastusvahend - INTENSIV-REINIGER

Tugevatoimeline kergelt leeliseline kontsentreeritud puhastusvahend olmemustuse, sealhulgas õli-, rasva-, rooste-, põrandahooldusvahendite, läikivate emulsioonide, vahakelmete, kummiga hõõrutud alade, mustuse, nõe jms plekkide, intensiivseks eemaldamiseks looduslikust kivist, klinkrist ja marmorilt, liivakivilt, graniidilt, betoonilt, klinkrilt, glasuurimata plaatidelt, klaasilt ja roostevabalt teraselt, tehismaterjalidest plaatidelt sise- ja välistöödel. Kulu: 1 liiter 5–20 m² kohta.

Ei sobi kautšuki, värskelt lakitud pindade, teatud sünteetilistel materjalide, (orgaanilistel) akrüülklaasi, puidu, linoleumi, alumiiniumist ja emailkattega pindade puhastamiseks.

TOODE

Intensiv-Reiniger

Intensiv-Reiniger

vaata toodet

Klinker- ja glasuurimata plaatide puhastusvahend - KLINKER- UND COTTO-REINIGER

Happepõhise veega lahjendatav puhastusvahendi kontsentraat olmemustuse (roosteplekid, lubjasetted, hallitus) ja betooni- ning ehitussegu jääkide eemaldamiseks looduskivist, graniidist, telliskivi, klinker- ja keraamiliste plaatide pindadelt, sobib samuti kiviaedade, kõnniteeplaatide ja määrdunud tööriistade puhastamiseks sise- ja välistöödel. Kulu: 1 liiter 10–15 m² jaoks.

Ei sobi lihvitud või poleeritud marmori, lubjakivi, tehiskivi, emailide, eloksaali, vask-, pronksarmatuuride puhastamiseks.

TOODE

Klinker- und Cotto-Reiniger

Klinker- und Cotto-Reiniger

vaata toodet