Knauf Knauf
Tagasi

AQUAPANEL® valge vuugi- ja pinnapahtel

AQUAPANEL® Fugen- und Flächenspachtel weiss / Joint Filler & Skim Coating white

AQUAPANEL® valge vuugi- ja pinnapahtel

Tsemendi baasil valmistatud veega segamisvalmis kuivsegu seinte ja lagede viimistlemisel tsementplaatide AQUAPANEL® Indoor, AQUAPANEL® SkyLite ja AQUAPANEL® Outdoor pinna tasandamiseks ja armeerimiseks 5 mm paksuse kihina enne dekoratiivkrohvi või värvi pealekandmist sise- ja välistingimustes. Kulu umbes 0,7 kg/m²/mm.

Memorize

Üksikasjad

Omadused

  • Sise- ja välistöödeks
  • Mittepõlev, tuletundlikkus: A1
  • EN 998-1 survetugevuse klass: CS IV
  • Nakketugevus tõmbele: ≥ 0,08 N/mm²
  • Veeauru difusioonitakistuskonstant μ: 5/20
  • Veeimavus: W2
  • Kulu pinna tasandamisel u 0,7 kg/m²/mm
  • Parimad omadused: 12 kuud

Kasutusala

Valge vuugi- ja pinnapahtel tsementplaatide AQUAPANEL® Cement Board Indoor, laeplaatide AQUAPANEL® Cement Board SkyLite või välisõhule avatud lagede korral tsementplaatide AQUAPANEL® Cement Board Outdoor pindade armeerimiseks enne dekoratiivkrohvi või värvi pealekandmist sise- ja välistingimustes.

Kasutusjuhis

Plaatidest AQUAPANEL® Cement Board pind peab olema kuiv, puhas ja tolmuvaba. Pind kruntida krundiga AQUAPANEL®. Segage 20 kg valget vuugi- ja pinnapahtlit 6,8 l külma puhta veega. Soovitav segutrelli kiirus 600 p/min. Kandke valge vuugi- ja pinnapahtel AQUAPANEL® pinnale ja tasandage ühtlaselt 4 mm paksuse kihina ning kammige läbi 8/8 mm hammaskelluga. Suruge armeerimisvõrk AQUAPANEL® kogu pinna ulatuses segukihi sisse, võrgu liitekohad teha 10 cm ülekattega ja seejärel tasandage. Katmiseks rullmaterjaliga või värvimiseks sobiva pinna saamiseks kanda pärast kõvenemist veel kord 2–3 mm paksune vuugi- ja pinnapahtli AQUAPANEL® kiht. Kui tahkumine on alanud, siluge pind vilt- või poroloonketta, krohvihõõruti või kelluga. Puhastage töövahendid kohe pärast kasutamist veega. Temperatuur ei tohi paigaldamise ja kivistumise ajal langeda alla +5 °C.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
AQUAPANEL® Fugen- und Flächenspachtel weiss Veebruar 2019 Tooteleht
PDF
628 KB
2 Leheküljed

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
AQUAPANEL® valge vuugi- ja pinnapahtel 20 kg 00131095 4260021861431