Knauf Knauf
Tagasi

Fassadol TSR

Siloksaanisisaldusega akrüül-fassaadivärv

Fassadol TSR

Optimaalse valguspeegelduvusega, silikooni sisaldav matt akrülaatfassaadivärv. Võimaldab toonida heledusega < 20 värvitoone fassaadisoojustusele.

Memorize

Üksikasjad

Omadused

  • Välistöödeks
  • Siidmatt läige
  • Kõrge värvistabiilsus
  • Vähendab kuumenemist päikese poolt, suurendades seeläbi pragunemiskindlust
  • Suur täitmisvõime
  • Toonitav teatud piirides
  • Kasutatav soojustussüsteemis Knauf Termo Plus

Kasutusala

Knauf Fassadol TSR sobib soojusisolatsioonisüsteemide Knauf Termo Plus valgete, mineraalsete- ja polümeersete pindade üle värvimiseks välistingimustes, mille puhul soovitakse kasutada tumedat tooni peegelduvusega <20. Fassadol TSR on toonitav ja pinnale kantav pintsli, värvirulli ja värvipritsiga.

Kasutusjuhis

Enne kasutamist tuleb värvi tooni kontrollida. Toonitud värvi puhul kasutada eraldiseisvatel pindadel ainult sama partii värvi (lisatellimuse korral märkige eelmise tellimuse number) või segage erinevate partiide värvid kokku. Enne töötlemist segage Fassadol TSR põhjalikult läbi. Päikese poolt kuumaks kütmise kaitsmiseks ja katmisvõime säilitamiseks on vajalik vähemalt 2 kordne värvimine. Kanda Fassadol TSR ühtlase ja lahjendamata või maks 5% veega lahjendatuna aluspinnale. Erineva veeimavusega pindade kruntimiseks lahjendada värvi veega max 5 - 10%. Kui värvi Fassadol TSR liiga palju lahjendada, halveneb selle katmisvõime ja ja töödeldavus. Värv kanda pinnale harja või värvirulliga. Puhastage seadmed ja tööriistad kohe pärast kasutamist veega. Värvipritsmed peske kohe maha puhta veega.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Fassadol TSR Oktoober 2020 Tooteleht
PDF
320 KB
3 Leheküljed

Tooted

Materjali nr
00469269
EAN
4003950096570
Materjali nr EAN
00469269 4003950096570