Knauf Knauf
Tagasi

Intensiv-Reiniger

Intensiivse toimega puhastusvahend

Intensiv-Reiniger

Tugevatoimeline kontsentreeritud puhastusvahend olmemustuse, sealhulhas õli-, rasva-, rooste- jms plekkide intensiivseks eemaldamiseks looduslikust kivist, klinkrist ja tehismaterjalidest plaatidelt sise- ja välistöödel. Kulu: 1 liiter 5–20 m² kohta.

Memorize

Üksikasjad

Omadused

  • Sise- ja välistöödeks
  • Võib kasutada puhast või veega1: 5 lahjendada
  • Lahustab orgaanilised saasteained ja ladestused muutes need vees lahustuvaks
  • Parimad omadused: 3 aastat

Kasutusala

Intensiivse toimega kergelt leeliseline kontsentreeritud puhastusvahend õli- ja rasvaplekkide, põrandahooldusvahendite, läikivate emulsioonide, vahakelmete, kummiga hõõrutud alade, mustuse, nõe jms eemaldamiseks erinevatelt pindadelt, nt plaatidelt, loodus- ja tehiskivilt, marmorilt, liivakivilt, graniidilt, betoonilt, klinkrilt, glasuurimata plaatidelt, klaasilt ja roostevabalt teraselt nii sise- kui välistöödel.

Kasutusjuhis

Toodet võib kasutada üksnes täiesti kuivanud pinnal. Võib kasutada kontsentraadi kujul või lahjendada veega vahekorras 1:5. Kandke pinnale nuustiku või harjaga. Laske tootel 5–20 minutit imenduda, seejärel peske puhta veega maha. Kui pind on tugevalt määrdunud, kasutage lahjendamata kujul. Vajadusel korrake toimingut. Märkus: ärge kasutage kautšukil, värskelt lakitud pinnal, teatud sünteetilistel materjalidel, (orgaanilisel) akrüülklaasil, puidul, linoleumil jms. Ärge kasutage kontsentreeritud Knauf Intensiv-Reinigeri anodeeritud, alumiiniumist ja emailkattega pindadel, sest need on leeliste suhtes tundlikud. Kahtluste korral proovige esmalt vähenähtavas kohas.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Intensiv-Reiniger September 2015 Ohutuskaart
PDF
434 KB
7 Leheküljed

Tooted

Variant
1 l
Materjali nr
00146245
EAN
4006379074129
Variant Materjali nr EAN
1 l 00146245 4006379074129