Knauf Knauf
Tagasi

Klinker- und Cotto-Reiniger

Klinker- ja glasuurimata plaatide puhastusvahend

Klinker- und Cotto-Reiniger

Veega lahjendatav puhastusvahend olmemustuse (roosteplekid, lubjasetted, hallitus) ja betooni- ning ehitussegujääkide eemaldamiseks plaatide, telliskivi, klinker- ja keraamiliste plaatide pindadelt, samuti aedade ja määrdunud tööriistade puhastamiseks sise- ja välistöödel. Kulu: 1 liiter 10–15 m² jaoks.

Memorize

Üksikasjad

Omadused

  • Sise- ja välistöödeks
  • Happepõhine spetsiaalne puhastusvahendi kontsentraat
  • Aktiivselt lahustab sadestumist ja määrdumist
  • Võimaldab plekke kergesti loputada
  • Ei põhjusta bituumenisolatsiooni ega fooliumkatuste kahjustamist
  • Ärge kasutage lihvitud või poleeritud marmoril, lubjakivil, tehiskivil, teatavatel plaatidel (dekoorsetel), emailidel, eloksaalil, vask-, pronksarmatuuridel jne

Kasutusala

Betooni- ja segujääkide, rooste ja lubjasette eemaldamiseks plaatide, klinkri, telliste, savi, tehiskivi, graniidil ja enamiku tahumata looduskivist toodete pindadelt. Sobib määrdunud kiviaedade, kõnniteeplaatide puhastamiseks, vana tsemendikatte eemaldamiseks ja ehitustööriistade puhastamiseks.

Kasutusjuhis

Aluspind peab olema korralikult niisutatud. Sobib kasutamiseks järgmistel happekindlatel pindadel: plaatidel, tellistel, savil, nähtava kivikarkassiga betoonil, looduskivil (graniidil või tahumata paekivil), samuti kivist aiaehitistel ja kõnniteeplaatidel. Kui kahtlete toote sobivuses või soovite kasutada muudel pindadel, proovige esmalt vähenähtavas kohas, kuidas materjalid teineteisega reageerivad. Segage Knauf Klinker und Cotto Reiniger veega vahekorras 1:10. Hõõruge puhastatavat pinda harja või nuustikuga. Laske ainel imenduda, seejärel peske rohke veega maha. Ammuse mustuse korral korrake toimingut, laske kauem imenduda ja vajaduse korral hõõruge harjaga. Kui kasutate puhastusvahendit välitingimustes, tuleb kõrvalolev pinnas enne töö algust korralikult niisutada.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Klinker und Cotto Reiniger September 2015 Ohutuskaart
PDF
338 KB
7 Leheküljed

Tooted

Variant
1 l
Materjali nr
00146243
EAN
4006379074105
Variant Materjali nr EAN
1 l 00146243 4006379074105