Knauf Knauf
Tagasi

Steinsiegel

Kivipinna hooldusvahend

Steinsiegel

Kivipinna hooldusvahend koos värvi intensiivistajaga imavatele mittepoleeritud loodus- ja tehiskivist pindadele nii siseruumides kui ka väljas. Kulu: 1 liitriga katab 10 kuni 20 m².

Memorize

Üksikasjad

Omadused

  • Sise- ja välistöödeks
  • Kasutamisvalmis vedelik
  • Tungib kivipinna pooridesse ja moodustab siidise läikega kaitsva pinnakile koos värvitooni intensiivistumisega
  • Teeb pinna kergemini hooldatavaks ja määrdumiskindlamaks
  • Sobib paljudele loodus- ja tehiskivist pindadele, nagu pesubetoon, terratso, graniit, kiltkivi, marmor jne.
  • Mitte kasutada keraamilistel, klinkri ja suletud pooridega, poleeritud, väga sileda lõikepinnaga või väga siledaks kulunud pindadel

Kasutusala

Kivipinna hooldusvahend koos värvi intensiivistajaga imavate mittepoleeritud loodus- ja tehiskivist pindade nagu graniit, kiltkivi, marmor, terratso, liivakivi, pesubetoon ja betoonkivid jaoks nii siseruumides kui ka väljas asuvatel pindadel.

Kasutusjuhis

Kanda pinnale pintsli või värvirulli abil. Kasutada puhtaid tööriistu. Vältida vahu ja pudru tekkimist. Kasutamine sarnaneb lakkimistööga. 60 minutilise kuivamise järel võib hakata pinnal uuesti käima. Märkused: Mitte kasutada keraamika, klinkri ja suletud pooridega, poleeritud, väga sileda lõikepinnaga või väga siledaks kulunud pindadel. Kahtluse korral proovida toodet varjatud pinnal. Lihvitud pindadele kanda õhukese kihina. Väljas asuvate pindade korral: vesi ei tohi sattuda töödeldud pinna sisse, nt läbi pragude või altpoolt niiskuse tõttu (oht, et pind muutub piimjaks). Pinna kaitse on tagatud 1- 2 aastaks. Kulunud pind katta uuesti. Mitte kasutada lahustite suhtes tundlikkudel pindadel (nt lakitud, kunstmaterjalidest). Toode ei ole eemaldatav lahusteid sisaldavate puhastusvahendite nagu nt pintslipuhastusvahendid ja vaha eemaldajad.

Allalaadimised

Kirjeldus Väljaanne Dokumendi tüüp
Steinsiegel Veebruar 2017 Ohutuskaart
PDF
250 KB
7 Leheküljed
Steinsiegel 2009 Tooteleht
PDF
45 KB
3 Leheküljed

Tooted

Kirjeldus Variant Materjali nr EAN
Steinsiegel 1000 ml 1 l 00146238 4006379074068